Haber

Karamollaoğlu’ndan Kılıçdaroğlu’nun adaylığıyla ilgili dikkat çeken sözler: Tahmin etmiyordum

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu konuk olduğu programda seçim süreci ve Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

“AKTİF ÇALIŞMA SÜRÜYOR”

Kılıçdaroğlu’nun seçim sürecini başarıyla yönettiğini söyleyen Karamollaoğlu, “Kemal Bey tahmin ettiğimden daha canlı ve aktif bir çalışma yürütüyor. Tüm kesimlere elini uzatıyor, tüm kesimlerle konuşuyor. Bu çok önemli.” böyle bir tavır içinde değil. Başkan olursa herkesin başkanı olur. O halde her kesimden insanla bir araya gelip onlara bir açıklama yapmak ve mesajlarının kamuoyuna olumlu bir şekilde yansımasını istiyor.” dedi.

“GÜL İLE GÖRÜŞMEK DÜRÜST OLDU”

Saadet lideri açıklamalarına şöyle devam etti: “Bugün Abdullah Gül ile de görüştüler, çok doğruydu. Çünkü diğer cumhurbaşkanlarıyla görüşmüşlerdi. Abdullah Bey ile de görüşmek değerli çünkü geçmişte cumhurbaşkanlığına rıza göstermişti. Abdullah Bey’in adaylığı oldu ama olmadı.Onun için Kılıçdaroğlu Bey’in performansını takdir ediyorum.Büyük bir emekle bazen ‘şöyle yapacak…’ diye anılıyor ama şu ana kadar Gördüğüm kadarıyla çok aktif, çok diri herkesi kucaklayan ve olumlu mesajlar veren bir yol izliyor.”

sabanozuajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu