Haber
Çaykur Rizespor, Adil Demirbağ’ı kadrosuna kattı.
![](https://saraykoy-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/caykur-rizespor-adil-demirbagi-kadrosuna-katti-xMlSmlQm.webp)
Trendyol Muhteşem Lig’de bu dönem mücadele edecek olan Çaykur Rizespor, Konyaspor’dan Adil Demirbağ’ı transfer etti.
Bir sezonluk aranın ardından Trendyol Süper Lig’e yükselen yeşil-lacivertli ekip, dönemin ilk transferini açıkladı. Konyaspor Kulübü ile anlaşan 26 yaşındaki stoper Adil Demirbağ, sağlık kontrollerinin ardından kendisini yeşil-mavililere bağlayan sözleşmeye imza atacak. Çaykur Rizespor kulübünden yapılan açıklamada, “Çaykur Rizespor’umuz Konyaspor ve futbolcu Adil Demirbağ’ın transferi için anlaşmaya vardığı” belirtildi. – RİZE